سوالات متداول

  • سوالات ثبت نام و عضویت

  • سوالات سفارش

  • سوالات دریافت و تحویل

  • سوالات تعرفه و پرداخت

  • سوالات خیریه

وارد سايت hiimo.ir شويد ، در صورتيكه ثبت نام كرده بوديد ،بر روي ثبت سفارش آنلاين كليك كنيد بعد از آن روز و ساعت جمع آوري و تحويل دلخواه را وارد كنيد و بر روي ثبت سفارش كليك كرده در صورت ثبت سفارش به شما كد سفارش ميدهند .
وقتي وارد قسمت ثبت سفارش مي شويد به طور اتوماتيك روزها و ساعتهايي مياد كه شما ميتوانيد ثبت سفارش كنيد. شما هر زمانی كه وارد سايت شويد، مي توانيد براي پنج ساعت آينده تا چند روز آينده ثبت سفارش كنيد.
براي انتخاب ساعت تحويل شما مي توانيد از 72 ساعت بعد از زمان جمع آوري ثبت سفارش كنيد.
بله ، شما در هر زماني قبل از پنج ساعت مانده به زمان سفارش مي توانيد با مراجعه به سايت در قسمت حساب کاربری خود و انتخاب گزينه ي حذف كردن سفارش اين كار را انجام دهيد و يا با فرستادن عدد ٢ به تلگرام اين كار را انجام دهيد . در صورت كنسل نكردن سفارش ٥٠٠٠ تومان براي كرايه از شما دريافت مي شود .
شما به راحتي مي توانيد البسه ي خود را به سرايدارتان و يا همسايه ي خود بسپاريد و يا پشت درب منزل قرار دهيد و در هنگام ثبت سفارش در قسمت توضيحات بنويسيد . به طور مثال در قسمت توضيحات مي نويسيد: لباس ها پشت درب منزل است زنگ واحد ٣ را بزنيد.
بله شما مي توانيد در هنگام ثبت سفارش در قسمت آدرس دیگر، آدرسي را كه ميخواهيد را وارد كنيد و محله ی آن را هم در قسمت انتخاب محله، انتخاب کنید.
با وارد شدن به پنل کاربری خود و انتخاب گزينه‌‌ی سفارش دوره‌ا‌ي ، شما مي توانيد دوره‌ و بازه و ساعتی كه مورد نظر شماست را وارد کنید، به طور مثال هر سه روز يكبار در بازه‌ی یک ماهه. به اين ترتيب مامورين ما با يادآوري قدام به جمع آوري و تحويل البسه در دوره و بازه و ساعت مورد نظر مي كنند.
بله شما ميتوانيد در سايت ازپنج ساعت قبل از زمان سفارش ، آن را كنسل كرده و يا با فرستادن عدد 3 به وسيله تلگرام آن را كنسل كرده.

چطور بايد ثبت نام كنم؟

وارد سایت Hiimo.ir شويد و وارد قسمت عضویت در جادوی سفید شوید، ابتدا محله ي خود را انتخاب كرده و در مرحله بعد اطلاعات فردي را در سايت تكميل كرده.

چگونه اطلاعات فردي را مي توانيم تغيير دهيم ؟

با رفتن به پنل کاربری خود، بخش ویرایش اطلاعات

اگر در نواحي تحت پوشش بوديم ولي نام محله ي ما در هنگام ثبت نام نبود چه كار كنيم ؟

نزديكترين محله به خود را انتخاب كنيد براي اين كار مي توانيد از نقشه ي نواحي تحت پوشش استفاده كنيد .

در صورت بروز مشکل در هنگام ثبت نام چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

شما ميتوانيد از مسیرهای ارتباطی که در تماس با ما وجود دارد ، با ما تماس بگیرید.

چگونه وارد پنل کاربری خود شویم؟

با رقتن به قسمت ورود به جادوی سفید و وارد کردن نام کاربری و رمز ورود می‌توانید وارد پنل کاربری خود شوید.
مراجعه شود به منوي اصلي سايت قسمت تعرفه خدمات
يك روز بعد از جمع آورى البسه صورتحساب شما در سايت قرار داده مي شود و به ایمیل شما ارسال می‌شود و با پیامک به شما اطلاع داده مي‌شود.
زماني كه صورت حساب در سايت قرار گرفت و پیامک آن برای شما فرستاده شد . ( يك روز بعد از جمع آورى)
شما مي توانيد به صورت نقدى ، بانكي و ينترنتي صورتحساب خود را پرداخت كنيد . در روش نقدي مشتريان مي توانند هزينه را در هنگام تحويل سفارش ، در محل به صورت نقدى يا از طريق دستگاه كارتخوان سيار پرداخت كنند . در روش بانكي و اينترنتى هم ميتوانيد هزينه را به شماره كارت اعلام شده در سايت واريز فرماييد .(قبل از زمان تحويل البسه)
قیمت ها به صورت رقابتی تعیین شده اند و شما می توانید قیمت های جادوی سفید را با در نظر گرفتن کیفیت خدمات با سایر شرکت های خدماتی مقایسه کنید و در صورت بالا بودن قیمت ها سریعا به جادوی سفید خبر دهید. اگر تا ٤٨ ساعت پس از استفاده از خدمات خشكشويي هيمو متوجه شديد كه خشكشویی ديگری با خدمات مشابه ( خدمات خشكشويي + حمل و نقل ) در محدوده‌ی سرويس‌دهی قيمتی پايين‌تر دارد شما مي‌توانيد اختلاف قيمت را به صورت كامل دريافت كنيد.
فرستادن اطلاعات زير به info@hiimo.ir
فرستادن اطلاعات خشكشویی شامل
١) نام خشكشویی
٢) اطلاعات تماس
٣) ليست قيمت‌ها
٤) آدرس
٥) شماره ي ثبت خشكشویی
با وارد شدن به حساب کاربری خود و وارد کردن کد رهگیری در قسمت اعلام کد رهگیری.
خدمات هيمو شامل:
شستشو( خشكشويي و سفيد شويي )، بخارشويي ،اتو و لكه گيري كت و شلوار ،پيراهن ، كاپشن ، دامن ، اوركت ، مانتو ،پتو ،لباس شب ، لباس عروسي ، چادر ، روفرشي ، انواع پرده ، پالتو پشمي ، باراني ، كفش، روتختي ، لحاف ،ملحفه ، آباژور ، عروسک ، روکش ماشین و... مي باشد . كه طرز شستشوي آن بستگي به جنس كار و شيوه ي شستشوي قيد شده روي البسه و خواسته ي شما ميباشد ....
خیاطی و تعمیرات البسه شامل رفو ، کوتاه کردن شلوار ، دوخت و دوز زیپ و ...
کفاشی و تعمیرات کفش ، کیف ،چمدان ، چرم و...
در صورت ناراضي بودن از خدمات ما (شستشو و اتو ) البسه و اجناس ديگر ،ميتوانيد تا ٣٠ دقيقه بعد از تحويل البسه به ما اطلاع دهيد تا اجناس دوباره جمع آوري شده و عمليات دوباره روي آن انجام پذيرد .
هر البسه اي بستگي به جنس و نحوه ي شستشوى قيد شده بر روى آن ، شيوه ى مخصوص خود را براى شستشو و اتو دارد ، شما مي توانيد با تماس با ما از روش شستشوى البسه يا اجناس ديگر مطلع شويد .
زمان دلخواهى كه در سايت مشخص كرده ايد .
بله در محدوده ى معين شده كاملا رايگان است فقط در صورتيكه سفارشات كمتر از 15000 تومان باشد 4000 تومان به عنوان كرايه از شما دريافت مي شود .
در هنگام جمع‌آورى البسه توسط مامورين ما، بايد البسه و ساير اجناسى كه فقط نياز به اتو دارند را در يك كيسه يا محفظه گذاشته و البسه و اجناسى كه نياز به شستشو و اتو دارند را در يك كيسه يا محفظه قرار داده و البسه و اجناسی که نیاز به تعمیر دارند را در یک کیسه و محفظه قرار داده و نام خود و توضیحات مربوطه را روی کاغذ نوشته و در هر کیسه قرار داده.
مناطق تحت پوشش هيمو : قدسیه ، کاشانک ، سوهانک ، دارآباد ، صاحبقرانیه ، آجودانیه ، کامرانیه ، فرمانیه ، قیطریه ، چیذر ، اراج ، ازگل ، اختیاریه ، پاسداران ، نوبنیاد ، احتشامیه ، قلهک ، دروس ، دیباجی ، دروس ، ضرابخانه ، حسین آباد ، مبارک آباد ، شهرک محلاتی و شهرک های اطراف و...
براى اطلاعات بيشتر به نواحي تحت پوشش مراجعه كنيد .
به هيچ وجه نگران گم شدن اجناس خود نباشيد ، مأمورين جمع آوري و تحويل البسه در هيمو افرادي با تجربه ، متعهد و قابل اعتماد هستند و در هنگام جمع آوري و تحويل البسه به شما رسيد ميدهند و در صورتي كه پس از تحويل سفارشات مغايرتي بين رسيد و اجناس تحويل داده شده بود در مرحله ي اول همه ي مكان ها جستو ميشود در صورت پيدا نشدن اجناس هزينه ي آن برآورد ميشود و به شما پرداخت ميشه .
با عضویت در جادوی سفید 10.000 تومان اعتبار جایزه بگیرید