درباره ما

جادوی سفید با سرعت باد، به تمیزی آب

جادوی سفید انواع خدمات شستشو (البسه، فرش و مبلمان) و رنگ‌رزی پارچه را به صورت اینترنتی به مشتریان عزیز ارائه می کند. خدماتی که علاوه بر سهولت و سرعت دسترسی، از کیفیت بالایی نیز برخوردارند.

جادوی سفید فعالیت حرفه ای خود را از سال 1383 آغاز کرده و تا کنون افتخارات زیادی در این باب، کسب نموده که البته بالاترین این افتخارات، خدمت به شما هموطنان عزیز است.
در ابتدای فعالیت شرکت ، اصناف تحت پوشش شامل آرایشگاه های مردانه ،زنانه، باشگاه های ورزشی، هتل ها، استخر ها، و رستوران های تهران بودند که تجربه ی ارزشمندی را برای ما رقم زدند. روند فعالیت جادوی سفید موفقیت آمیز بود و موجب توسعه ی مخاطبین و گسترش فعالیت شرکت شد. اصناف دیگری چون تالارهای پذیرایی و تشریفاتی، موسسات برگزاری مجالس، ادارات و ارگان های خصوصی و دولتی، شرکت راه آهن رجا، و ناوگان هوایی مسافربری به مجموعه مشتریان ما اضافه شدند. با یاری ایزد منان و تلاش مدیران و پرسنل دلسوز، هم چنان با قدرت به جلو میرویم و خوشحالیم که خدمات مان را در اختیار گروه وسیعتری از مردم قرار دهیم.

در سال گذشته شاخه دیگری به جادوی سفید اضافه شد که شامل خدمات رنگرزی و تکمیل کاری منسوجات پارچه ای بصورت کاملا حرفه ای و مکانیزه میباشد. پس از بررسی و مطالعات لازم، دستگاه های صنعتی مورد نیاز تهیه شدند و جذب متخصصین ماهر و امکانات و تجهیزات مکفی، انجام شد. اکنون خدمات جادوی سفید بصورت گسترده تر و حرفه ای تر ارایه میشود و ظرفیت و توانایی کارخانه، به حد بسیار مطلوبی رسیده است. تجربه و امکانات ما در اختیار شماست.
   فهرستی از خدمات جادوی سفید:
شستشوی حرفه ای و صنعتی منسوجات ، خشکشویی با مواد اروپایی ( پر )، استریل و ضدعفونی کردن ، پرزگیری و پرس صنعتی، غلطک پرس، طاقه پیچی پارچه، گرفتن آب رفت پارچه، سفید شویی و لکه بری، رنگرزی و رنگ برداری، ترمیم رنگ و آسیب دیدگی ، رنگرزی اجناس خاص مانند خرج کار و دکمه و سنگ و مروارید ، احیا اجناس مانده در انبار، احیا البسه وارداتی و آماده سازی برای فروش، ...
کارخانه تخصصی جادوی سفید با در اختیار داشتن دستگاه های بزرگ صنعتی، توانایی انجام خدمات فوق در حجم و متراژ های بسیار بالا را دارد.
قابل توجه تولید کنندگان، واردکنندگان، و فروشندگان البسه، بنکداران پارچه، طراحان و صاحبان مزون ها، دکوراتورها و فروشنگان پرده، پارچه های نفیس و مجلسی، تالارها و موسسات، ارگان ها و ... جادوی سفید ما در دستان شماست.

    1200 متر زیربنا ی کارخانه ، مجهز و فوق حرفه ای با تکنولوژی روز اروپا، پرسنل مجرب، و سرویس رایگان
       دستگاه های دما بالا و اتوکلاو ، مواد خارجی و باکیفیت ، برند معتبر و ثبت شده ، مجوز صنایع، و اعتبار 14 ساله


ارزش هاى جادوی سفید:
كرامت انسانى : احترام به عقايد و صداقت
شفافيت: شفافيت در گفتار و كردار و تعامل با كليه ذينفعان
مشتري مدارى : پاسخگويي به خواسته هاى مشتريان
انضباط :انظباط سازمانى و نظم در امور


گالری تصاویر

با عضویت در جادوی سفید 10.000 تومان اعتبار جایزه بگیرید